1. Home
 2. O firmie
 3. Sektor naprawczy
 4. Sektor przemysłowy
 5. Urządzenia marki Aplicator
 6. Dział techniczny
 7. Lakiernictwo
 8. Kontakt
 1. Pistolety
 2. Pompy i zbiorniki ciśnieniowe
 3. Urządzenia 2 K
 4. Urządzenia spawalnicze

Urządzenia spawalnicze

Asortyment spawalniczy, który mamy do zaoferowania naszym klientom to urządzenia wykorzystujące innowacyjną technologię łączenia elementów z wykorzystaniem spawania łukowego bez konieczności wcześniejszego przygotowania otworów w detalu. System znany jako „no-hole” charakteryzuje się niezwykle mocnym, odpornym na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia połączeniem elementów.
W 2001 r. nawiązaliśmy współpracę z producentem tego typu urządzeń, firmą Emhart Teknologies Tucker GmbH. Od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się w doradztwie, doborze oraz dostawach urządzeń modułowych do przypawania wykorzystywanych w tej technologii oraz części do nich eksploatacyjnych i zamiennych. Dostarczamy kompletne systemy, poczynając od modularnych, sterowanych mikroprocesorowo, skonfigurowanych według specyficznych wymagań klientów urządzeń, poprzez różne typy bolców, nakrętek oraz sworzni, aż po zestawione z nimi klipsy, zapinki czy elementy mocujące z tworzyw sztucznych.

Serwis

Dysponujemy doświadczonym serwisem stanowiącym istotne wsparcie techniczne naszych klientów w Polsce i nie tylko.

Zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi urządzeń Tucker. Prowadzimy szkolenia dotyczące obsługi, eksploatacji, programowania oraz naprawy tych urządzeń.

Produkty

Urządzenia do przypawania bolców produkowane przez Emhart Tucker wykorzystują najnowsze, dostępne dzisiaj technologie, dzięki czemu charakteryzują się;

-prostą obsługą i programowaniem
-stałym monitoringiem parametrów
-rozbudowanym systemem autokompensacji parametrów
-sygnalizacją ewentualnych błędów na panelu sterującym
-autodiagnostyką
-dostępnością wszelkich konfiguracji od systemów w pełni automatycznych (współpracujących np. z robotami), poprzez półautomatyczną (pistolet ręczny z automatycznym podawaniem bolców) do manualnej stacji.
-możliwością współpracy ze wszystkimi systemami komunikacji stosowanymi obecnie w automatyce przemysłowej (Interbus, Profibus, DeviceNet,Profinet…itp.)

Przykładowe produkty:

Kontakt

Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o. o.
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
tel./fax. + 48 (0) 91 46 91 337
e-mail:
SEKRETARIAT: biuro@tesa.net.pl


» Formularz kontaktowy
mapka
 1. Polityka prywatności
  engine by: inote.pl
  Wczytywanie danych...