1. Home
 2. O firmie
 3. Sektor naprawczy
 4. Sektor przemysłowy
 5. Urządzenia marki Aplicator
 6. Dział techniczny
 7. Lakiernictwo
 8. Kontakt
 1. Żelkociarki
 2. Mokre wałki
 3. Choppery
 4. Dozowniki ścienne
 5. Maszyny do klejów
 6. Epoxy maszyny
 7. Urządzenia do żywic wypełnionych
 8. Akcesoria

Urządzenia marki Aplicator

Firma Techniki Systemów Aplikacyjnych (TeSA) specjalizujące się w aplikacji materiałów natryskowych. Firma działa samodzielnie na rynku polskim od 1996 roku. Naszym znakiem firmowym jest profesjonalna obsługa klientów oraz oferowane przez Nas tylko najwyższej światowej jakości urządzenia i rozwiązania.

Firma TeSA od początku swojego istnienia prężnie działa w branży lakierniczej na trzech płaszczyznach: sekcji naprawczej, przemyśle i automotivie. Od 2009 zajeliśmy się również przemysłem kompozytowym a w szczególności aplikacją: żelkotów, żywic, klejów i ich pochodnych.

Od ponad roku jesteśmy oficjalnym autoryzowanym przedstawicielem doskonałych urządzeń szwedzkiej marki: "Aplicator”.

Szwedzkie urządzenia są bardzo wysoko cenione przez fachowców w branży kompozytów, a przez wielu czołowych producentów łodzi na świecie uważana wręcz za najlepsze. Biuro i zakład produkcyjny znajduje się w Göteborgu na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Miasto to jest dobrze znane na całym świecie z takich firm jak Volvo, Ericsson, Hasselblad, SKF czy ECCO. Dziś Aplicator System AB jest częścią nowoczesnej i sprawnie działającej grupy biznesowej, Vätterleden Invest, której roczna sprzedaż wynosi ponad 200 mln EUR.

Aplicator już od ponad 30 lat produkuje i dostarcza niezawodne urządzenia dla klientów na całym świecie. Sukces marki zbudowany jest na solidnej zasadzie dostarczania klientom innowacji, oszczędności kosztów i podnoszenia jakości produktów. Szwedzcy inżynierowie są aktywnie zaangażowani w programy badawcze i projekty, które mają na celu poprawę procesów produkcyjnych i technologii urządzeń w przemyśle tworzyw sztucznych. Na specjalne potrzeby klientów, przy ścisłej współpracy z nimi, tworzą także unikalne rozwiązania i konstruują maszyny, które nie mają sobie równych wśród konkurencji. Jest to pozytywne podejście, które gwarantuje klientom, którzy nam zaufali, zwiększenie wydajności i lepszą konkurencyjności.

Aplicator System AB jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń do nakładania żywic, żelkotu oraz klejów. Oprócz tego szwedzkie urządzenia cechuje także prostota wykonania i długa żywotność, czego przykładem są niekiedy dwudziestoletnie maszyny wciąż działające w wielu czołowych stoczniach jachtowych na całym świecie. Najwiekszy sukces odniosł model IP-8000, który wykorzystany w „mokrym wałku“, żelkociarce i maszynie do kleju stał się bezkonkurencyjny w tej branży.
 

Z wyrazami szacunki
Zarząd i dział techniczny firmy TESA

Kontakt

Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o. o.
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
tel./fax. + 48 (0) 91 46 91 337
e-mail:
SEKRETARIAT: biuro@tesa.net.pl


» Formularz kontaktowy
mapka
 1. Polityka prywatności
  engine by: inote.pl
  Wczytywanie danych...