1. Home
 2. O firmie
 3. Sektor naprawczy
 4. Sektor przemysłowy
 5. Urządzenia marki Aplicator
 6. Dział techniczny
 7. Lakiernictwo
 8. Kontakt

O firmie

Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o.

Naszym znakiem firmowym jest profesjonalna obsługa klientów oraz serwis dostarczanych przez nas urządzeń. Na rynku branży lakierniczej działamy od 1996 roku, a jako niezależna firma pod nazwą Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o. od roku 1999.

Od tego czasu pozyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów i wciąż pozyskujemy nowych oraz rozszerzamy swoją działalność o kolejne produkty. Do naszych największych kontrahentów handlowych zaliczamy m.in.: Volkswagen Sp. z o.o., Fiat Auto Poland S.A., GM Manufacturing Poland Sp. z o.o., Delfo Polska S.A., Formpol Sp. z o.o., Man Bus Polska Sp. z o.o., Ronal Polska Sp. z o.o., CNH Polska Sp z o.o. i inni.

W 2000 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Tucker GmbH, która jest producentem urządzeń do przypawania bolców metodą łuku ciągnionego i tym samym weszliśmy w obszary działania spawalnictwa przemysłowego.

Ponadto jesteśmy dystrybutorem takich renomowanych marek jak CAV, DeVILBISS, RANSBURG, BINKS, GRACO i SATA. Zajmujemy się również projektowaniem i wykonywaniem instalacji lakierniczych oraz odpylających.

Kadra naszej firmy to profesjonaliści. Każdy pracownik przechodzi liczne szkolenia u producentów urządzeń w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, a także w branżowych centrach szkoleniowych. Dzięki temu oferujemy swoim klientom pomoc w doborze wszelkiego rodzaju sprzętu w zależności od jego potrzeb.

W przypadku zainteresowania produktem, którego nie znajdą Państwo na naszej stronie, prosimy o kontakt.

Sektor naprawczy

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych urządzeń lakierniczych oraz części zamienne m.in. takich firm jak SATA, DeVILBISS, RANSBURG, BINKS, GRACO, CAV.

» Zobacz ofertę

Sektor przemysłowy

Oferowany przez nas asortyment spawalniczy, to urządzenia wykorzystujące innowacyjną technologię łączenia elementów z wykorzystaniem spawania łukowego.

» Zobacz ofertę

Dział techniczny

Jednym z filarów naszej firmy jest Dział Techniczny. Służy zarówno fachową poradą techniczną jak i prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

» Zobacz ofertę

Kontakt

Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o. o.
ul. Pomorska 58-60
70-812 Szczecin
tel./fax. + 48 (0) 91 46 91 337
e-mail:
SEKRETARIAT: biuro@tesa.net.pl


» Formularz kontaktowy
mapka
 1. Polityka prywatności
  engine by: inote.pl
  Wczytywanie danych...